2016 Lazer Epilasyon Fiyatları

2016 Lazer Epilasyon Fiyatları

2016 Lazer Epilasyon Fiyatları aşağıdaki gibidir. Daha detaylı bilgi için formu doldurun bize ulaşınız. Paket ve kampanyalardan haberdar olmak isterseniz sizi arayabiliriz.

KADIN Kredi Kartı, Nakit (Seans) ERKEK Kredi Kartı, Nakit (Seans)
TÜM GENİTAL 154 TL SAKAL ÜSTÜ 62 TL
KOLTUK ALTI 62 TL BOYUN 62 TL
YARIM ALT BACAK 332 TL ENSE 62 TL
TAM BACAK 625 TL GENİTAL 402 TL
TüM VüCUT YüZ HARİç 826 TL GÖĞÜS 402 TL
TÜM YÜZ 170 TL TüM VüCUT 1509 TL
BIYIK 54 TL GÖĞÜS+OMUZ 525 TL
BİKİNİ 100 TL OMUZ 208 TL
ÇENE 54 TL SIRT+OMUZ 525 TL
YARIM KOL 208 TL SIRT 402 TL
FAVORİ 54 TL KUYRUK SOKUMU 239 TL
GÖBEK 54 TL TüM KOL 402 TL
GÖĞÜS ARASI 54 TL

Lazer epilasyon

lazer epilasyon
lazer epilasyon

Lazer epilasyon ile %100 sonuç alınırımı?

Lazer epilasyon büyüme fazındaki kıllara etkilidir. Büyüme fazındaki kıllar vücut bölgesine göre değişirler. Bu nedenle bir seansta tamamı yok olmaz. Her seansta azalır. Fakat sanıldığı gibi tüyler %100 bitmez. Hedef %80–90 kıl azalması sağlamaktır. Lazer epilasyon sonuçları kalıcıdır.

Lazer epilasyonda başarı nelere bağlıdır?

Lazer epilasyonda başarı için uygun lazer tipi ile epilasyona başlanmalıdır. Lazer epilasyonda kullanılan lazer dozu önemlidir. Kişisel faktörlerden ise en önemlileri cilt tipi ve kıl yapısıdır. Açık ten koyu kıl kombinasyonu en avantajlı durumdur. Kalın kıllar ince kıllardan daha fazla etkilenir. Genital, koltuk altı ve bacak bölgeleri en iyi sonuç alınan bölgelerdir.

Lazer epilasyon kaç seans uygulanmalıdır?

Lazer epilasyon için son görüşler 15 seansa kadar uygulama yapılacağı yönündedir. Ortalama 6 seans uygulama çoğunlukla yeterlidir. Hormonsal nedenli tüylenmeler 15 seansa kadar uzamaktadır.

Lazer epilasyon seans aralıkları nasıldır?

Lazer epilasyon seans aralıkları ortalama 2 aydır. Fakat yüz bölgesinde bu süre 1 aya kadar düşer. Lazer epilasyon seans sayısı arttıkça aralıklar uzar.

Ücretsiz test seansı nedir?

Bazı durumlarda doktorlar doğru lazer dozunu bulmak için küçük bir alana lazer atışları yaparlar. Cildin ve kılın nasıl etkilendiğini test ederler. Lazer epilasyon test edilmesi bazı durumlar için önemlidir.

Lazer epilasyon işlemi sadece sağlık kuruluşlarında yapılabilir. Lazer epilasyon uygulaması için bu merkezleri öneriyoruz. Bu seçimi yaparken fiyatlar her zaman ikinci planda tutulmalıdır. önemli olan gideceğiniz lazer merkezinin kalitesidir. Profesyonel Merkezler sizi istediğiniz sonuca ulaştırır.

Lazer epilasyon nedir?

Lazerler tıpta birçok alanda kullanılmaktadır. Göz lazerinden ameliyat lazerlerine kadar bir dizi lazer mevcuttur. Lazer epilasyon ise kıla uygulanan lazerdir. Kılın yapısında bulunan melanin maddesi ile birleşen enerji kıl kökünü yakar. Böylece lazer kalıcı epilasyon yapar.

Lazer epilasyona kaç yaşında başlanır?

Lazer epilasyon uygulaması genellikle ergenlik çağının bitimi ile başlar. 18 yaş altında uygulama çok fazla önerilmez. Çünkü kozmetik nedenli bu uygulamayı kişinin kendi iradesiyle seçmesi önemlidir.

Lazer epilasyon hangi mevsimde yapılmalıdır?

Lazer epilasyon her mevsimde yapılabilir. Lazer epilasyon öncesi bronz olunmamalıdır. Lazer epilasyondan sonra en az 2 hafta güneşlenilmemelidir. Lazer epilasyon sonrası hava güneşli ise güneş koruyucu kullanılmalıdır.

Lazer epilasyon seans aralıkları:

Lazer epilasyon vücut bölgeleri yani genital, koltuk altı, sırt, bacak gibi bölgelerde 2 ayda bir uygulanır. Lazer epilasyon uygulaması yüz bölgesinde ise ayda bir uygulanır.

En iyi lazer hangisi?

Lazer epilasyonda en başarılı lazer sisin cilt tipinize kıl yapınıza bölge ve cinsiyete uygun seçilen lazer tipidir. Bunun hangisi olduğuna doktorlar karar verir. Lazer epilasyon için diode, alexandrite, nd yag lazerler kullanılır.

Hangi lazer tipleri ile epilasyon yapılmaktadır?

Alexandrite lazerler: 755 nm

Diode lazerler: 810 nm

Nd:yag lazerler 1064 nm

Bu lazer sistemlerinden hangisinin size uygun olduğuna doktorlar karar vermektedir.

Lazer epilasyon nerede yaptırabilirim?

Son yıllarda sayıları hızla artan güzellik merkezleri 2010 yılında kapanacak bu işlemler muayenehane, tıp merkezi ya da hastane bünyesinde yapılacaktır. Lazer epilasyon işlemine doktorlar karar vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir