Güncel Lazer Epilasyon Fiyatları

Güncel Lazer Epilasyon Fiyatları

Güncel Lazer Epilasyon Fiyatları ve tüm detayları Güncel Lazer Epilasyon paket fiyatlart aşağıdadır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer Epilasyon fiyatları; Güncel 2017 lazer fiyatlarıdır.Lazer epilasyon son yıllarda birçok lazer epilasyon merkezinde uygulanmaktadır.

 

Lazer Epilasyon Kampanya Fiyatları

Güncel Lazer Epilasyon Fiyatları paket 6 seans.

Kadın: Bölge 6 Seans Paket Fiyatı – Kampanya
Koltukaltı 220 TL
Genital 575 TL
Yarım Alt Bacaklar 1325 TL
Koltukaltı+Genital Bölge+Yarım Alt Bacak 2120 TL
Bacaklar Tüm 2210 TL
Tüm Yüz 909 TL
Çene 294 TL
Bıyık 294 TL

Lazer Epilasyon Fiyatları

Güncel Lazer Epilasyon Fiyatları tek seans.

Kadın: Bölge Seans Fiyatı
Koltukaltı 73 TL
Genital 183  TL
Yarım Alt Bacaklar 395  TL
Yüz 202 TL
Çene 64 TL
Bıyık 64 TL
Bacaklar Tüm 745  TL
Güncel Lazer Epilasyon Fiyatları paket 6 seans
Güncel Lazer Epilasyon Fiyatları paket 6 seans

Günümüzde tıp merkezi ve hastanelerinde lazer epilasyon uygulamalarını yapmaya başladığını görmekteyiz. Lazer epilasyon fiyatları genelde seans ücreti olarak fiyatlandırılmaktadır.

Lazer Epilasyon Paket Fiyatları

Fiyatlar vücudun iki yanını da kapsayacak şekildedir. Lazer epilasyon fiyatlarını kampanya, indirim ya da paket fiyatları olarak tespit eden merkezlerde vardır. Lazer epilasyon fiyatlarının internet ya da yazılı basında bildirilmesi yasaklanmıştır. Bu nedenle en sağlıklı bilgiyi lazer epilasyon merkezi, hastane ya da tıp merkezlerini arayarak öğrenmeniz gerekmektedir.

Güncel Lazer Epilasyon Fiyatları ; Lazer epilasyon fiyatının bütçenize uygun olması elbette önemlidir. Lazer epilasyon fiyatları için ortalama örnekler verilebilir. Örneğin koltuk altı seans fiyatı 60 TL civarında, genital bölge fiyatı 160 tl civarındadır.

Birçok merkezde lazer epilasyon için fiyat benzerdir. Fakat bundan daha önemlisi alacağınız hizmetin kalitesidir. Lazer epilasyon medikal bir süreç olduğundan konunun uzmanı doktorların çalıştığı kuruluşlara başvurulması en doğru yoldur. Ayrıca merkezin bu alandaki tecrübesi de dikkat edilmesi gereken başka ve önemli bir unsurdur.

Gidilen kuruluştaki alet parkı ve çeşitliliği başka ve önemlice bir unsurdur. Çünkü lazer epilasyon cihazlarının farklı tipleri bulunmaktadır. Farklı tipteki lazerler farklı etkinliklere sahiptir. Başarı oranlarını kullanılan lazer tipide önemli derecede etkilemektedir.

Lazer epilasyon için bir başka önemli noktada lazer epilasyonun cildi yakmayacak en etkin doza kullanımıdır. Bunun içinde dermatoloji uzmanının bu alandaki tecrübesi ön plana çıkmaktadır.

Lazer epilasyonu yasa gereği şimdilik hastane, tıp merkezleri ya da müstakil uzman doktor muayenehaneleri uygulayabileceklerdir. Bu nedenle güzellik salanlarında lazer epilasyon yaptırılması son derece sakıncalıdır.

Bazı güzellik salonlarında bitene kadar kampanyalar yapılmaktadır. Bu bir anlamda dolandırıcılıktır. Çünkü lazer epilasyonda en iyi başarı oranları bile %90 civarındadır. Bitirme garantisi vermek etik değildir.

Lazer epilasyon aletleri

Lazer epilasyon aletleri lazer ışınlarını üreten cihazlara verilen genel addır. Profesyonel aletlerin yanında profesyonel olmayan ev kullanımı için üretilen aletlerde mevcuttur. Kuşkusuz ki profesyonel aletlerle yapılan birçok bilimsel çalışma mevcuttur. Doktorlar tarafından yönlendirilen bu sistemler genelde hastane ve kliniklerde kullanılmaktadır. Bu kliniklerde genellikle birden fazla cihaz farklı ihtiyaçlar için kullanılır. Bu aletlerle ilgili profesyonel merkezlerden daha detaylı bilgi alınması en doğru yaklaşımdır.

Lazer epilasyon amaçlı kullanılan profesyonel cihazlar farklı markalarda olsa da temelde 3 kategoride incelenir.

Bunlar;

  • diode lazerler
  • alexandrite lazerler
  • nd:yag lazerlerdir

alexandrite lazer Epilasyon Fiyatları

Güncel Lazer Epilasyon Fiyatları ;

Alexandrite lazerler 755 nm dalga boyunda lazerlerdir. Bu lazer tipi ülkemizde çok kullanılan

Aexandrite lazer epilasyon
Aexandrite lazer epilasyon

lazerlerdendir. Bu lazer tipi pratikliği ve hızı nedeni ile çok tercih edilmektedir. Fakat doğru vakalarda ve lüzumsuz kullanımı sıkıntılara yol açar. Alexandrite lazerler sadece açık cilt tipinde tercih edilen lazerlerdir. Bu lazer sistemi koyu cilt tiplerinde yanıklara sebep olabilmektedir.

Bu lazer tipi koyu ve kalın kıllarda en etkilidir. Özellikle cilt tipi açık olanlarda kullanım kolaylığı nedeni ile genital, koltuk altı, bacak bölgelerinde çok tercih edilirler. Kıl tipi kalın değilse başarı düşer. Kıllar koyu değilse başarısız lazerlerdir. Bu lazer tipi yüz, boyun ve sırt bölgesinde tercih edilmeyen lazerlerdendir. Bu bölgede kıllarda tetikleme yapabilirler. Bu nedenle uygulamaya doktor karar vermelidir. Alexandrite lazer epilasyon Fiyatları yukarıdaki gibidir.

diode lazer Epilasyon Fiyatları

Bu lazer tipi 810 nm dalga boyundaki epilasyon lazerlerinin genel adıdır. Lazer epilasyon amaçlı kullanımında her bölge ve her tür cilt renginde kullanılmaları avantaj sağlar. Bu lazer tipi alexandrite lazerden hafif daha ağrılıdır. İşlem biraz daha uzun zaman almaktadır. Bu nedenle bu lazer tipi daha çok etkinliğinin diğer lazerlerden fazla olduğu yüz, omuz, sırt ve kollarda daha çok tercih edilir. Derin yerleşimli ve hormon duyarlı tüylerde en etkili lazer sayılmaktadır. Diode lazer epilasyon Fiyatları yukarıdaki gibidir.

nd:yag lazer Fiyatları

Bu lazer tipi en derine inen lazer tipidir. Handikapı kılın yapısında bulunan melanine çok az tutunmasıdır. Çok koyu tenlerde bu nedenle tercih edilebilir. Bu lazer tipi en ağrılı lazer tipidir. Diğerlerine belirgin üstünlüğü yoktur. nd:yag lazer Fiyatları yukarıdaki gibidir.

Evde lazer epilasyon aleti

Ev kullanımı için üretilen lazer aletleri genellikle diode lazer sınıfındandır. Diode lazerlerin epilasyonda başarısı nettir. Fakat profesyonel kullanımda lazerlerin kullanım dozu kişiye göre belirlenmektedir. Bu nedenle bu lazer aletinin ev kullanıcılarında sonuçları yetersiz olabilir. Profesyonel lazer kullanan merkezlere bu cihazları satın almadan önce başvurmanız sizin yararınıza olacaktır diye düşünmekteyiz. Lazer epilasyon bu kadar basit olsa idi bu kadar merkez ve hastane bu işe soyunmazdı.

Epilasyon Fiyatları

Günümüze kadar Lazer epilasyon, lazer epilasyon merkezlerinde uygulanan kozmetik bir uygulama idi. Günümüzde yeni yasal düzenlemeler ile uygulama değişmiştir. Lazer epilasyon sağlık kuruluşlarında yapılan bir uygulama haline gelmiştir. Lazer epilasyon fiyatları uygulanan merkeze göre farklı farklıdır. Epilasyon ‘da Fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Birçok merkezin lazer epilasyon fiyatı birbirine yakındır. Lazer epilasyon fiyatları uygulama yapılan vücut bölgesine göre ayarlanır.

Fiyatlar Kişisel farklılıklar göstermez. Sadece cinsiyete göre fiyat fark etmektedir. Erkekler biraz daha geniş yüzey alanına sahip olduğundan farklı fiyat uygulanmaktadır. Her merkezin sabit bir fiyat listesi vardır. Lazer epilasyon fiyatları vücudun iki tarafı içindir.

Lazer epilasyon Fiyatları için paket fiyatı uygulamaları da yapılmaktadır. Bazı merkezler yıl içinde kampanya yapar. Tüm detayları lazer epilasyon yapan sağlık kurumlarını arayarak öğrenebilirsiniz. Birçok kişi lazer epilasyon için uygun fiyatlar aramaktadır. Lazer epilasyon fiyatı ve paketlerinin bütçenize uygun olması elbette önemlidir. Merkez seçmek fiyattan daha önemlidir. Hizmet kalitesi Fiyatlardan daha önemli bir unsurdur. Aldığınız hizmet kalitesiz ise toplam ödeyeceğiniz fiyata yansır.

Lazer Epilasyon Merkezleri

Lazer epilasyon için profesyonel kuruluşları tercih ediniz. Sağlık kuruluşları bu iş için doğru adrestir. Sağlık kuruluşlarında epilasyon için çalışan profesyonel kimseler bulunur. Size yapılacak en doğru işlemi onlar belirler. Bu yüzden lazer epilasyona başlarken fiyatlar ikinci planda tutulmalıdır.

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmak için en iyi yöntemdir. Lazer cihazları ile lazer enerjisi cilde uygulanır. Cilde uygulanan lazer enerjisi kıl kök bölgesine ulaşır. Kıl kökünde melanin maddesi vardır. Lazer enerjisi melanin tarafından emilir. Lazer enerjisi bu bölgede ısıya dönüşür. Kıl kök bölgesi tahrip olur.

Lazer epilasyon cilde zarar vermeden yapılmalıdır. Lazer epilasyon cihazlarının içindeki soğutma aletleri cildi korur. İşlem sırasında oluşan ısının cilde zarar vermesi bu şekilde önlenir. Bronz ciltlerde lazer yapılamaz. Bu yanlış bir uygulama olur risklidir. Lazerden önce kıllar traş makinası veya jiletle kısaltılır. Ağda veya epilatör gibi yolma yöntemleri kullanılmamalıdır.

Lazer kıl köklerine etki ettiğinden uygulama sırasında kıllar köke yakın olursa etki artar. Büyüme fazındaki kıllar seanstan en çok etkilenir. Bu nedenle tekrar eden seanslar yapılır. Her seansta büyüme safhasındaki kıllar etkilenir. Seansların sonunda başarı oranı kadınlarda %90’lara yaklaşır. Erkeklerde erkeklik hormonları kılları besler. Bu nedenle başarı biraz daha düşüktür. Erkelere biraz daha fazla seans gerekebilir.

Lazer Epilasyon Cihazları

Lazer epilasyon cihazlarından bazıları F.D.A onaylıdır. Bu lazer epilasyon cihazları; diode, alexandrite, nd yag ve ruby olarak adlandırılır. Bu cihazların insan sağlığına zararı yoktur. Bu cihazlar profesyonel kişilerce kullanılmak zorundadır. Bu yetki ülkemizde sağlık kurumlarına verilmiştir. Bu nedenle lazer epilasyonu sadece sağlık kurumlarında yaptırabilirsiniz. Öyle yapmanız sizin yararınıza olacaktır. Bu lazer çeşitlerinin her biri farklı bölgeve cilt tiplerinde uygulanır.

Doğru lazer tipi, dozu uygulanırsa daha başarılı olur. Daha başarılı olması demek daha az seans anlamına gelir. Daha az seans hem zaman hem de para kazancını sağlar. Diode lazerler tüm vücut bölgelerinde ve tüm cilt tiplerinde uygulanır.

Diode lazer epilasyon yöntemi kalın kıllara ve ince kıllara birlikte etki edebilmektedir. Alexandrite lazer açık cilt tiplerinde hızlı uygulama sağlar. Hızlı uygulama ve kılların alandan hemen uzaklaşması avantaj sağlar. Nd yag lazer ise epilasyondaki en son tercih olup daha çok çok koyu tenlilerde uygulanır. Nd yag lazer asıl olarak bir damar lazeridir.

Lazer Epilasyon Fiyatları İstanbul

Yukarıda bildirdiğimiz fiyatlar İstanbul lazer merkezlerine ait fiyatlardır. Bu merkezlere ulaşmak isterseniz www.daphnelazer.com sitesine ulaşmanızı öneririz. Daphne’nin İstanbul’un neredeyse tüm semtlerinde lazer merkezleri bulunmaktadır. Bu merkezlerde standart fiyatlar uygulanmaktadır. Ayrıca zaman zaman kampanyalar yapılmaktadır. Her merkezde lazer epilasyon için paket fiyatlarda mevcuttur. Bu tip toplu ödeme fiyatlar indirimlidir.

Kadın Lazer Epilasyon Fiyatları

Kadın lazer epilasyon fiyatları bölgeye göre seans olarak yada 6 seans paketler şeklinde alınmaktadır. Kadınlarda en çok lazer epilasyon yapılan bölgeler koltuk alltı, genital ve bacak bölgesidir. Tüm ücretler istendiğinde kredi kartı ile üç taksit yapılabilmektedir. Tüm vücut paket lazer epilasyon fiyatlarıda mevcuttur.

Erkek Lazer Epilasyon Fiyatları

Erkek lazer epilasyon fiyatları kadınlardaki fiyatlardan farklıdır. Bunun nedeni erkeklerdeki yüzey genişliğinin kadınlardan daha fazla olmasıdır. Epilasyon yapılan bölgeye yapılan atış sayısı da fazla olmaktadır. Bu nedenle erkeklerdeki lazer epilasyon fiyatları biraz daha yüksektir.

Lazer Epilasyon Aleti Fiyatları

Profesyonel lazer epilasyon aleti fiyatları marka ve modele göre farklıdır. Bu aletlerin fiyatları sanıldığından daha pahalıdır. Ayrıca kullanıma ait önemli sarf giderleri olan cihazlardır. Bu nedenle ev kullanımı için profesyonel lazer cihazları almak olanaklı değildir. Ev kullanımı için kullanılan lazer epilasyon aletleri ise güçleri düşük olduğundan etkisizdir. Kullanımını önermiyoruz.

İğneli Epilasyon Fiyatları

İğneli epilasyon fiyatları süreye göre hesaplanır. Çalışılan dakikaya göre ücret alınır. Bunun nedeni çok fazla emek isteyen bir iş olmasındandır. İğneli epilasyon fiyatları yapılan işin toplamı düşünüldüğünde lazer epilasyondan pahalıdır. Fakat emek gerektiren her şey pahalı olmak zorundadır.

Güncel Lazer Epilasyon Fiyatları ; Acıbadem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir